Realitná kancelária Arkádia je regionálna realitná kancelária ktorá poskytuje realitné služby v Bratislave a okolí (okresy: Bratislava I až V, Senec, Pezinok, Malacky a Dunajská streda)

Realitná kancelária Arkádia ponúka svoje služby už od roku 2006. Máme bohaté skúsenosti, od toho času sme zrealizovali stovky  obchodov.

Vieme, že jednou z najdôležitejších vecí, ktoré podporia rýchly a výhodný predaj, alebo prenájom Vašej nehnuteľnosti sú profesionálne, moderné technológie a postupy. Sem patrí profesionálne fotenie, video-obhliadka, 3D-virtuálna prehliadka, home staging a správne načasovaná cenová stratégia.

Dárius Kneppo
konateľ a maklér

tel.: +421 910 999 885
e-mail: kneppo@rkarkadia.sk

Ukončené vzdelanie:

  • STU – fakulta chemickej a potravinárskej technológie, Bratislava – chémia a technológia potravín
  • Vysoká škola Bogdana Janskiego, Opole, Poľsko – Sprostredkovanie obchodov s nehnuteľnosťami

S realitnou činnosťou mám skúsenosti od roku 2004. Realitnú kanceláriu Arkádia, s.r.o. som založil spolu so spoločníčkou v roku 2006. Od tej doby som úspešne zrealizoval stovky obchodov s nehnuteľnosťami. Práca v realitnej kancelári má napĺňa a baví.

Tomáš Holod
maklér

tel.: +421 951 165 717
e-mail: holodtomas@gmail.com

Práca s realitami mi dáva veľa do života, pravidelne stretávam ľudí od ktorých sa navzájom môžeme vzdelávať. Realitnej činnosti sa venujem od roku 2019. Popri tom si vždy nájdem čas na dobrú a kvalitnú hudbu, či už ako interpret alebo poslucháč.

Mária Hudecová
maklér

tel.: +421 905 883 658
e-mail: maja.hudecova@gmail.com

S nehnuteľnosťami pracujem od roku 2015. V Realitnej kancelárii Arkádia pôsobím ako externý maklér od roku 2018.